Chceš být fair? Pojď k nám na stáž!

Hledáme studenta se zájmem o autorské právo, nadšením pro umění a trochou volného času.

Co Tě čeká?
Nudit se u nás nebudeš! Vedle koordinace právní poradny a kontaktu s našimi spolupracujícími advokáty na Tebe čeká třeba psaní projektů a příprava žádostí o granty. Občas budeš pomáhat s organizováním přednášek a jindy zase s rešeršemi aktuálních otázek práva duševního vlastnictví.

Prostě práce se smysluplnou náplní, rozšíření obzorů a jedinečná zkušenost z oblasti práva i umělecké tvorby.

Co z toho budeš mít?
Seznámíš se se současnou výtvarnou scénou (Fair Art ostatně sídlí přímo v prostorách Centra pro současné umění Praha) a zblízka poznáš problémy, které umělce trápí nejčastěji. Procvičíš si svůj literární talent a naučíš se, jak jednat s lidmi z různých oborů.

Co z toho naopak nekouká?
Bohužel Ti jako nezisková organizace v prvních měsících stáže nemůžeme nabídnout odpovídající finanční odměnu nebo práci na částečný úvazek. 

Co čeká Fair Art od Tebe?
Jedno nebo ještě lépe dvě volná odpoledne v týdnu, která bys mohl strávit v naší kanceláři u Strossmayerova náměstí. K tomu zápal pro věc a absolvovaný alespoň první ročník právnické fakulty.

Kam se můžeš ozvat?
Dotazy, zprávy, případně životopis nám prosím zašli na e-mailovou adresu info@fairart.cz nebo na adresu Fair Art, z.s., Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha.