Fair Art navázal spolupráci s advokáty Bird & Bird!

S radostí oznamujeme, že jsme do týmu spolupracujících advokátů pro Právní poradnu přivítali nové posily. A nejde o akvizice ledasjaké: na řešení právních problémů se začnou podílet advokáti týmu duševního vlastnictví renomované mezinárodní kanceláře Bird & Bird v čele s partnerem české pobočky B&B Vojtěchem Chloupkem a pan Jaroslav Večeřa, samostatný advokát s dlouholetou zkušeností například z mezinárodní kanceláře Noerr.

Bird & Bird: jedna z nejstarších světových advokátních kanceláří (založena v roce 1846 v Londýně) s pobočkami v téměř 30 světových metropolích (Londýn, Paříž, Dubaj, Peking aj.). Dlouhodobě se profiluje především jako kancelář zaměřená na oblast práv duševního vlastnictví. Fair Art bude spolupracovat s pražskou pobočkou společnosti, konkrétně s advokáty ze skupiny práva IP (intellectual property). Ta je vedena Vojtěchem Chloupkem, právníkem, který kromě Právnické fakulty UK vystudoval také Akademii múzických umění a University of Oxford.

JUDr. Jaroslav Večera: zkušený advokát, který mimo jiné 20 let úzce spolupracoval s vyhlášenou kanceláří Noerr. Zejména v pozdějších letech své advokátní kariéry se začal zaměřovat i na autorské právo. O tom, že není pouze kvalitním právníkem, svědčí fakt, že v roce 2006 vydal u nakladatelství Maťa beletristické dílo „Bild“, píše i poezii a v mládí hrál druhou fotbalovou ligu za Viktorii Žižkov.